Milieu

03.03.2010 Subsidiepot zonnepanelen in een dag op

DEN HAAG (ANP) - De subsidiepot van 69 miljoen euro voor zonnepanelen op daken van woningen is na één dag al op. Bij het Agentschap NL, dat de regeling voor het opwekken van groene stroom uitvoert, zijn maandag ongeveer 17.000 aanvragen ingediend. Ook in voorgaande jaren was er een ware run op de subsidie.

Minister Maria van der Hoeven (Economische Zaken) is daar blij mee: ,,Het doet me deugd dat nog steeds veel mensen bereid zijn te investeren in duurzame energie.''

Onder de mensen die hun aanvraag maandag hebben ingediend, wordt geloot. Er wordt nu bekeken of alle aanvragen die zijn ingediend, voldoen aan de subsidievoorwaarden. Indiening van nieuwe aanvragen blijft mogelijk tot duidelijk is dat het beschikbare budget volledig is toegewezen. De kans dat nieuwe aanvragen gehonoreerd worden is volgens het ministerie echter klein.

Een subsidieregeling voor grotere zonnepanelen opent op 31 mei en daarvoor is 24 miljoen euro beschikbaar.

(c) ANP

 

Deel dit artikel:


Meer nieuws


Oudere artikelen...

Vacaturebank

 

Je nieuwe baan

werkveld
niveau
regio
trefwoord
> uitgebreid zoeken
Totaal vacatures: 1773, nieuw deze week: 1068
De meest recente vacatures
>

Projectleider Verkeer en Vervoer

RO-job - omgeving Leiden
>

Milieukundig begeleider Bodem (BRL ...

ECO-job BV - Noord-Holland
>

Toezichthouder

Vitae - Maastricht
>

Testing Engineer

KP&T - Vlaardingen
>

Uitvoerder Wegen

Bouw & Civiel Personeelsdiensten - ...
CVbank

 

Je nieuwe collega

werkveld
niveau
regio
trefwoord
> uitgebreid zoeken
De meest recente CVs
>

Inkoper werkvoorbereider opzichter

MBO+
>

ontwerp assisten / tekenaar

WO
>

Steunpuntbeheerder/werkvoorbereider infr...

MBO+
>

Tekenaar

MBO
>

Werkvoorbereider

MBO+