Milieu

13.03.2009 Website over CO2 gelanceerd

Burgers die feitelijke informatie zoeken over het afvangen en opslaan van CO2, kunnen terecht op een website die sinds vrijdag online is.

De site www.co2afvangenopslag.nl is het gezamenlijke product van overheden, milieuorganisaties en het bedrijfsleven.

Lezers kunnen zich op basis van feiten een mening vormen over bijvoorbeeld de ondergrondse opslag van CO2.

Informatie
De informatie is opgesteld door een redactieraad met vertegenwoordigers van onder meer Natuur en Milieu, Shell Nederland, de rijksoverheid en EnergieNed.

De wetenschappelijke betrouwbaarheid van de informatie is getoetst door een externe toetsingscommissie van Milieu Centraal.

Proefproject
Een proefproject van Shell voor de ondergrondse opslag van CO2 in Barendrecht dreigt te sneuvelen. Het gemeentebestuur keert zich tegen de plannen.

Een woordvoerder van voorlichtingsinstituut Milieu Centraal zei dat de lancering van de website losstaat van de situatie in de Zuid-Hollandse gemeente.

Bron: nu.nl

Deel dit artikel:


Meer nieuws


Oudere artikelen...

Vacaturebank

 

Je nieuwe baan

werkveld
niveau
regio
trefwoord
> uitgebreid zoeken
Totaal vacatures: 1868, nieuw deze week: 985
De meest recente vacatures
>

Geohydroloog

Trivoor Bouw en Infra - Regio Twent...
>

Toezichthouder ondergrondse infra

Continu -
>

Grondaankoper / taxateur

Bouw & Civiel Personeelsdiensten - ...
>

Quality Leader at SABIC Europe

SABIC Europe B.V. - Bergen op Zoom
>

Projectleider/Accountmanager

SGS-Intron - Culemborg
CVbank

 

Je nieuwe collega

werkveld
niveau
regio
trefwoord
> uitgebreid zoeken
De meest recente CVs
>

Tekenaar

MBO+
>

Sales Beveiliging

MBO
>

architect / ontwerper

WO
>

MBO
>

kraanmachinist-chauffeur

MBO