Verkeer

25.03.2010 Fietsersbond: verkeer moet plezieriger

UTRECHT (ANP) - ,,Automobilisten en fietsers moeten meer rekening met elkaar houden.'' Dit zei de Fietsersbond donderdag bij het begin van de landelijke campagne Vriendelijkverkeer.nl. Het doel van de campagne is om het verkeer plezieriger en veiliger te maken.

Uit een onderzoek van de Fietsersbond blijkt dat 71 procent van de fietsers en 81 procent van de automobilisten het verkeer asocialer vindt dan vijf jaar geleden. De helft van de fietsers ergert zich aan autobestuurders, en andersom.

De Fietsersbond spreekt met de campagne naast automobilisten ook fietsers aan op hun rijgedrag. Verschillende thema's komen aan de orde: zo zal onder meer inparkeren, rustig remmen en richting aangeven bij fietsers en autobestuurders worden benadrukt. De Fietsersbond gaat dit onder meer doen in radio- en televisiespotjes en op de website vriendelijkverkeer.nl.

(c) ANP

Deel dit artikel:


Meer nieuws


Oudere artikelen...

Vacaturebank

 

Je nieuwe baan

werkveld
niveau
regio
trefwoord
> uitgebreid zoeken
Totaal vacatures: 1773, nieuw deze week: 1068
De meest recente vacatures
>

Projectleider Verkeer en Vervoer

RO-job - omgeving Leiden
>

Milieukundig begeleider Bodem (BRL ...

ECO-job BV - Noord-Holland
>

Toezichthouder

Vitae - Maastricht
>

Testing Engineer

KP&T - Vlaardingen
>

Uitvoerder Wegen

Bouw & Civiel Personeelsdiensten - ...
CVbank

 

Je nieuwe collega

werkveld
niveau
regio
trefwoord
> uitgebreid zoeken
De meest recente CVs
>

Inkoper werkvoorbereider opzichter

MBO+
>

ontwerp assisten / tekenaar

WO
>

Steunpuntbeheerder/werkvoorbereider infr...

MBO+
>

Tekenaar

MBO
>

Werkvoorbereider

MBO+