Water

26.10.2011 Atsma laat hoge winst op drinkwater intact

DrinkwaterDEN HAAG (ANP) - Belangenorganisaties hebben in een brief aan de Tweede Kamer forse kritiek op staatssecretaris Joop Atsma (Milieu), omdat hij te weinig doet aan de winsten van drinkwaterbedrijven, die buitensporig hoog zouden zijn.

VEMW, de organisatie van zakelijke gebruikers, de Vereniging Eigen Huis en de Consumentenbond vinden dat de belangen van de consument onvoldoende meegewogen hebben in voorstellen van Atsma.

Daarin stelt de overheid elke twee jaar tarieven vast aan de hand van een ,,vermogenskostenvergoeding'' aan de drinkwaterbedrijven. Volgens de organisaties staat die vergoeding niet in verhouding tot de taken van de drinkwaterbedrijven en de risico's die zij lopen. Zij zijn monopolist in hun leveringsgebied en de investeringen zijn al jaren historisch laag, vinden de briefschrijvers.

(c) ANP 2011, alle rechten voorbehouden

Deel dit artikel:


Meer nieuws


Oudere artikelen...

Vacaturebank

 

Je nieuwe baan

werkveld
niveau
regio
trefwoord
> uitgebreid zoeken
Totaal vacatures: 1831, nieuw deze week: 1030
De meest recente vacatures
>

Operator (Schakelwacht) Energievoor...

RET - Rotterdam
>

Adviseur Milieu MKB (Zuid- Nederlan...

EcoSelect - Noord-Brabant, Zeeland
>

E en/of W Werkvoorbereider/Tekenaar

Continu - Enkhuizen
>

Werkvoorbereider/Planner

GVB Exploitatie BV - Amsterdam
>

Project Buyer Offshore

Hollandia - Krimpen aan den IJssel
CVbank

 

Je nieuwe collega

werkveld
niveau
regio
trefwoord
> uitgebreid zoeken
De meest recente CVs
>

allround timmerman

MBO
>

Klimaatwetenschap, Wageningen Universite...

WO
>

Teamleider / Projectleider

HBO
>

technisch medewerker

MBO
>

Tekenaar

MBO+