Water

10.07.2011 Spring in het water voor schoon water

WaterRIJSWIJK (ANP) - Duizenden mensen in Europa springen zondag klokslag 15.00 uur in het water om aandacht te vragen voor schoon (oppervlakte)water. In Nederland haken de Gelderse Milieufederatie en het waterschap Veluwe aan bij de actie.

De actie van de twee organisaties, die voor het eerst landelijk is, vindt plaats aan het Heerderstrand op de Veluwe. Olga Commandeur van Nederland in Beweging zorgt daar voor een warming-up waarna iedereen op hetzelfde moment in het water springt.

De actie genaamd Big Jump is ontwikkeld door een Franse milieuorganisatie. Er zijn in Nederland al wat lokale initiatieven voor Big Jump en de actie wordt inmiddels door een aantal natuur- en milieuorganisaties ondersteund. Ook de Nederlandse Natuur- en Milieufederaties, waar de Gelderse Milieufederatie bij is aangesloten, steunt het initiatief al langer. De Gelderse afdeling organiseerde vorig jaar een regionale Big Jump. Het waterschap doet voor het eerst mee.

(c) ANP 2011, alle rechten voorbehouden

Deel dit artikel:


Meer nieuws


Oudere artikelen...

Vacaturebank

 

Je nieuwe baan

werkveld
niveau
regio
trefwoord
> uitgebreid zoeken
Totaal vacatures: 1837, nieuw deze week: 1040
De meest recente vacatures
>

Projectvoorbereider

Adcim - Sliedrecht
>

Projectleider Industrial Maintenanc...

Imtech Nederland BV - Botlek/Rotter...
>

Werkvoorbereider Civiele projecten

Continu - Tiel
>

Technisch Medewerker / Projectleide...

Fugro Ingenieursbureau B.V. - Leids...
>

Automation & Commissioning Engineer

De Winter Engineering - Elst
CVbank

 

Je nieuwe collega

werkveld
niveau
regio
trefwoord
> uitgebreid zoeken
De meest recente CVs
>

allround timmerman

MBO
>

Klimaatwetenschap, Wageningen Universite...

WO
>

Teamleider / Projectleider

HBO
>

technisch medewerker

MBO
>

Tekenaar

MBO+